• شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبج لغایت 6 بعد از ظهر
  • نمونه دستگاه های ساخته شده

بعد از یک روز پر تلاش و خسته کننده، خواب تنها راه حل برای گرفتن دوباره نشاط و نیرو است. داشتن یک زیرانداز برای خواب راحت تر اهمیت بسیاری دارد. تشک های خوشخواب از جمله انتخاب خوب برای راحت دراز کشیدن و در اصطلاح ریلکس کردن است که تاثیر زیادی در کاهش خستگی، درد و گرفتگی عضلات دارد. خوشخواب ها در اندازه های مختلف تک و دو نفره طراحی و ساخته می شوند. جنس داخلی خوشخواب می تواند از پنبه، اسفنج و یا فوم های مصنوعی باشد.

نواحی فشار بر ستون فقرات روی تشک

چرخ دور دوز تشک

آخرین مرحله تولید تشک دور دوزی آن است که ضمن تکمیل زیبایی محصول نقش مهمی در کیفیت و استحکام دارد. برای اینکه تشک خوشخواب به خوبی دوخته و آماده گردد نیاز است تا در مرحله انتهایی دور دوزی مناسبی بر روی آن انجام گیرد. بدین منظور از چرخ خیاطی دور دوز تشک استفاده شود. این چرخ های دوردوز از نوع صنعتی هستند و در طیف ها و نوع های مختلفی تولید می شوند. چرخ ماسوره و قلاب دو مدلی هستند که می توان در دستگاه دور دوز تشک استفاده نمود.

چرخ خیاطی صنعتی

چرخ خیاطی های صنعتی نیز همانند مدل های خانگی به منظور دوخت و دوز استفاده می شوند. البته این دستگاه ها تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند. قدرت، سرعت، اندازه و کارایی در مدل های صنعتی به مراتب بالاتر از چرخ خیاطی نوع خانگی است. TYPICAL، JUKI، Zoje، JACK، CTEC و … از مدل های معروف چرخ خیاطی صنعتی هستند. به منظور افزایش کارایی معمولا این دستگاه ها برای یک کار تخصصی تولید و طراحی می شوند، مثلا یک چرخ تنها برای دور دوزی، چرخ دیگر برای نوار دوزی یا سر دوزی کاربرد دارد.

دستگاه دور دوز تشک

دستگاه دور دوز تشک خوشخواب

تولید کنندگان بعد از تهیه مواد داخلی تشک آن را درون رویه ای پارچه ای قرار داده و سپس دور تا دور آن را دوخت و دوز می کنند. این رویه جنس خارجی تشک که در تماس با بدن انسان است را تشکیل می دهد. استفاده از دستگاه دور دوز سبب افزایش سرعت و کیفیت تولید می شود. دور دوزهای تولید این شرکت همگی دارای کلکتور هوایی برق هستند تا پیچیدگی سیم ها در هنگام کارکرد دچار مزاحمت نشوند.

انواع دستگاه دور دوز تشک

دستگاه دور دوز تشک اتوماتیک

دستگاه دور دوز تشک اتوماتیک

تولید کنندگان عمده برای تکمیل محصول با کیفیت با حداقل نیروی انسانی و سرعت بالا از دستگاه دور دوز تشک اتوماتیک استفاده می کنند. استفاده از موتور موتوژن تبریز بر توانایی های این ماشین افزونه است. اندازه های محتلف تشک به راحتی روی میز دستگاه قرار گرفته و دوخته می شوند.

صفحه نمایش HMI چند زبانه

تشک برگردان با قدرت بالا

فرمان PLC

ورق های ۲.۵ میلی متری

کارکرد تا ۱۲۰ تشک در روز

دستگاه دور دوز تشک نیمه اتوماتیک

یکی از تولیدات پرفروش و اقتصادی در زمینه تولید خوشخواب، مدل دستگاه دور دوز تشک نیمه اتوماتیک است. این دستگاه دارای میز متحرک و مجهز به ریموت کنترل است. شاسی داستگاه ساختار مستحکمی دارد و بلبرینگ ها از مقاوم ترین اجناس انتخاب می شوند. طراحی ماشین نیز کارپسند و ساده است.

صفحه نمایش HMI

موتور موتوژن تبریز

دارای کلکتور های هوایی بدون مزاحت کار

کارکرد تا ۹۰ تشک در روز

دستگاه دور دوز تشک نیمه اتوماتیک